Z czego Biuro Kredytowe korzysta Capital One

Author:
17 lutego 2021

TA STRONA MOŻE ZAWIERAĆ LINKI POWIĄZANE. Oznacza to, że otrzymujemy prowizje za zakupy dokonane za pośrednictwem tych linków, bez ponoszenia kosztów. PRZECZYTAJ NASZE UJAWNIENIE, ABY UZYSKAĆ ​​WIĘCEJ INFORMACJI.

Credit Shout może pobierać część sprzedaży lub innego wynagrodzenia z linków na tej stronie.

Tak więc masz jedną kartę kredytową z kapitałem i zastanawiasz się, z jakiego głównego biura kredytowego korzysta pożyczkodawca. Wielu pożyczkodawców korzysta tylko z jednego dużego biura kredytowego, kiedy wyciągają raport kredytowy.

Inni kredytodawcy mogą zaciągnąć 2, a nawet wszystkie 3 główne biura kredytowe, ale co z Capital One?

Po pierwsze, istnieje wiele różnych scenariuszy, które mogą odgrywać rolę, ponieważ dotyczą biur kredytowych, z których będzie korzystał dany pożyczkodawca karty kredytowej. W przypadku Capital One jest kilka, o których musisz wiedzieć (wkrótce do nich dojdziemy).

Jeśli chodzi o Capital One, mogą pobierać raporty kredytowe ze wszystkich 3 głównych biur kredytowych, w tym TransUnion, Experian i Equifax. Nazywa się to potrójnym pociągnięciem.

Dlaczego Capital One pobiera Twój kredyt ze wszystkich 3, skoro inne banki wykorzystają tylko jeden kredyt?

Pomyślmy o tym przez chwilę.

Czy ma sens wyciąganie wszystkich 3 raportów kredytowych, a nie tylko jednego lub dwóch? Oczywiście, chcesz uzyskać pełny obraz osoby, którą zamierzasz pożyczyć.

Niektórzy pożyczkodawcy zgłaszają się tylko do jednego biura informacji kredytowej. Wyniki kredytowe mogą się znacznie różnić, jeśli Twoi pożyczkodawcy preferują jedno biuro kredytowe w stosunku do drugiego.

Naszym zdaniem Capital One robi to, aby zminimalizować ryzyko i nie można ich za to winić.

Jesteśmy pewni, że działa to w ich algorytmach do wybierania osób godnych uznania.

Daje to Capital One więcej danych do zaimplementowania w pełnym równaniu, co pozwala im być bardziej dokładnymi niż inni pożyczkodawcy, ponieważ dotyczy to określenia stóp, odsetek, kwot pożyczek itp.

Spis treści

Może się różnić w zależności od stanu, w którym mieszkaszPodczas gdy Capital One zwykle pobiera wszystkie 3 raporty kredytowe, jest jeszcze jeden czynnik, o którym wspominali użytkownicy. Niektórzy użytkownicy zgłaszają, że zależy to od stanu, w którym mieszkasz.

Chociaż prawdą jest, że Capital One działa potrójnie, zdarzały się przypadki, w których używali tylko 1 lub 2.

Chociaż bardziej prawdopodobne jest, że wyciągniesz wszystkie 3 raporty kredytowe, nie możemy wykluczyć, że stan, w którym mieszkasz, może odgrywać rolę dokładnie w tym, co zdecydują się wykorzystać.

Z tego powodu chcieliśmy się upewnić, że wymieniliśmy różne stany i który konkretny raport jest generalnie najczęściej pobierany.

Poniżej znajdziesz listę stanów i tego, czego używa Capital One w każdym z nich.

 • Alabama – Equifax
 • Arizona – Equifax, Experian, Transunion Kalifornia – Equifax, Experian, Transunion Kolorado – Transunion Floryda – Equifax, Experian, Transunionv Gruzja – Experian Hawaje – Experian Illinois – Equifax, Experian Indiana – Transunion Kansas – Experian Kentucky – Equifax, Transunion Luizjana – Equifax, Experian, Transunion Maine – Transunion Maryland – Equifax, Experian, Transunion Massachusetts – Experian Michigan – Equifax, Experian, Transunion Minnesota – Equifax Mississippi – Transunion Nevada – Equifax, Experian, Transunion New Hampshire – Transunion New Jersey – Equifax, Experian, Transunion Nowy Jork – Experian Karolina Północna – Equifax, Experian, Transunion Ohio – Equifax, Transunion Oklahoma – Experian Oregon – Experian Pensylwania – Equifax, Experian, Transunion Karolina Południowa – Equifax, Transunion Tennessee – Equifax Teksas – Equifax, Experian, Transunion Virginia – Equifax, Experian, Transunion Waszyngton – Equifax, Experian, Transunion* Najpopularniejsze biura informacji kredytowej dla każdego stanu są zaznaczone na żółto, gdzie wymienione są 2 lub więcej.

  Co się stanie, jeśli jeden z moich raportów zostanie zamrożony?Jeśli masz zamrożony raport, nie stanowi to problemu, nadal możesz uzyskać zgodę na karty kredytowe w Capital One. W rzeczywistości nadal możesz uzyskać natychmiastową zgodę.

  Jeśli masz zamrożone 2 raporty, nie zadziała.

  Z tego, co wiemy, można zamrozić Experian lub TransUnion, ale nigdy Equifax. Więcej informacji można znaleźć tutaj.

  Ponieważ Capital One wykonuje potrójne ciągnięcie (lub nawet podwójne wyciąganie z jednym zamrożonym raportem), czyni je mniej atrakcyjną opcją dla wielu osób szukających premii za rejestrację.

  Staje się to jednak trendem, ponieważ inne banki stają się bardziej rygorystyczne w zakresie zasad stosowania, Capital One będzie bardziej atrakcyjny niż większość.

  Jeśli masz dobry / dobry kredyt, nie masz się czym martwić. Tylko upewnij się, że wybierasz karty kredytowe Capital One, o które się ubiegasz.

  Dla tych z Was, którzy mają uczciwy kredyt, trudniej będzie uzyskać zezwolenie na inne karty Capital One.

  Pamiętaj, jeśli masz zamrożony raport, upewnij się, że jest to Experian lub Transunion, zanim zdecydujesz się ubiegać o kredyt. Jeśli to Equifax, nie zostaniesz zatwierdzony.

  PodsumowanieJak dowiedziałeś się dzisiaj, Capital One może pobrać wszystkie 3 raporty lub tylko jeden raport kredytowy.

  Ponadto stan, w którym mieszkasz, może odgrywać rolę w dokładnym raporcie kredytowym, który wybiorą, według użytkowników.

  Prawdę mówiąc, nikt nie może być tego pewien. Przynajmniej mamy nadzieję, że poinformuje Cię to jak najwięcej o biurach kredytowych, z których korzysta Capital One.

  We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy