WWE Money in the Bank 2020 – szanse: typy, najlepsze prognozy od wrestling insider, który pokonał dwa Royal Rumbles

Author:
17 lutego 2021
Category: Dowolnym Momencie

Adam Silverstein dwukrotnie wywalczył zwycięzców męskiego i kobiecego Royal Rumbles.

Wygrywanie pieniędzy w banku oznacza, że ​​przez następny rok zapaśnik WWE może w dowolnym momencie walczyć o tytuł. W niedzielę na karcie Money in the Bank 2020 pojawią się mecze Money in the Bank Ladder dla mężczyzn i kobiet, z najważniejszymi kontraktami na mistrzostwa zawieszonymi na ringu na dachu siedziby firmy w Stamford. Mecze Money in the Bank 2020 obejmują również cztery walki o mistrzostwo, co czyni je jednym z najbardziej ekscytujących pay-per-view WWE w roku.

Braun Strowman będzie bronił WWE Universal Championship przeciwko Brayowi Wyattowi, z obaj zapaśnikami notowanymi na -120 w najnowszych kursach Money in the Bank 2020. W międzyczasie AJ ​​Styles jest faworytem do wygrania meczu drabinkowego mężczyzn o równe pieniądze, a Shayna Baszler jest faworytem +150, który wygrał kontrakt w meczu kobiet, zgodnie z najnowszymi kursami WWE. Zanim zdobędziesz pieniądze w banku 2020, zapoznaj się z najnowszymi prognozami WWE od sprawdzonego handicapera pro wrestlingowego Adama Silversteina.

Silverstein relacjonuje WWE dla CBS Sports od 2015 roku. W 2018 roku zdobył zwycięzców każdego Royal Rumble: Asuka i Shinsuke Nakamura. Następnie w 2019 roku przeprowadził kolejny lot, wzywając Setha Rollinsa i Becky Lynch do zwycięstwa. Niedawno Silverstein wygrał 10-3 w sztukach i pochyla się na WrestleManii 36, a każdy, kto podążył za jego prowadzeniem, jest świetny.

Teraz zwrócił swoją uwagę na kartę Money in the Bank 2020 i zablokował silne typy WWE. Udaj się tutaj, aby je zobaczyć.

Najlepsze prognozy Money in the Bank na 2020 rokW grze Money in the Bank kobiet, Silverstein popiera Bayley, aby w niedzielę utrzymać mistrzostwo kobiet w SmackDown jako faworytka -400 nad Taminą (+300). Ta ostatnia ostatnio coraz bardziej interesowała się fanami, a WWE naciskało na nią mocno jako córka WWE Hall of Famer Jimmy’ego „Superfly Snuka.

Jednak firma dużo zainwestowała również w panowanie Bayleya, które rozpoczęło się od zeszłorocznego Money in the Bank. Później tego wieczoru zgarnęła pieniądze na swoim strzale mistrzowskim przeciwko Charlotte Flair o koronę SmackDown i została pierwszą kobietą zwyciężczynią wielkiego szlema w historii firmy. Nadal trzyma się tego paska przez prawie rok, a zwycięstwo w niedzielę oznaczałoby pojedynek z Sashą Banksem na SummerSlam, do którego WWE najwyraźniej dąży.

Zmiana tytułu nie jest całkowicie poza sferą możliwości, więc prawdopodobnie możesz spodziewać się kilku fałszywych wykończeń, które poprawią ogólny dramat. Ale szukaj Bayley, która przedłuży swoje panowanie nad tytułem dzięki wygranej z Taminą w niedzielny wieczór.

Jak zarabiać pieniądze w banku 2020Silverstein sprawdził każdy pojedynek na Money in the Bank 2020 i wspiera słabszego zawodnika, który w niedzielę wywołuje szokujące zdenerwowanie. Możesz zobaczyć, kto to jest i wszystkie jego typy WWE, tutaj.

Jakie są najpopularniejsze typy pieniędzy w banku w 2020 roku? Który słabszy zawodnik ma zaszokować? Zobacz najnowsze kursy Money in the Bank 2020 poniżej, a następnie odwiedź SportsLine już teraz, aby uzyskać najlepsze typy dla Money in the Bank, a wszystko to od elitarnego eksperta WWE, który wygrał 10: 3 w grach i pochyla się na WrestleMania 36.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy