Przegląd kredytów hipotecznych: niskie zaliczki i szybkie zamknięcie

Author:
17 lutego 2021
Category: Twoją Zdolność
 • Osoby poszukujące szerokiej gamy opcji pożyczki z niskim wkładem
 • Osoby, które potrzebują usprawnionego procesu ubezpieczania z krótkimi okresami zamknięciaKonsumenci poszukujący firmy z bardzo niskim wskaźnikiem reklamacji obsługi klientaZobacz notowania oprocentowania kredytu hipotecznego dla Twojego domu

  Klikając „Zobacz stawki, zostaniesz przekierowany do naszej ostatecznej firmy macierzystej, LendingTree. W oparciu o Twoją zdolność kredytową możesz zostać dopasowany do maksymalnie pięciu różnych pożyczkodawców.

 • Osoby poszukujące szerokiej gamy opcji pożyczki z niskim wkładem
 • Osoby, które potrzebują usprawnionego procesu ubezpieczania z krótkimi okresami zamknięciaKonsumenci poszukujący firmy z bardzo niskim wskaźnikiem reklamacji obsługi klienta
 • Obecni właściciele domów poszukujący pożyczek pod zastaw domu i linii kredytowych
 • Ktoś, kto chce przejrzystości ofert i kosztów onlineKonsumenci, którzy chcą porównać stawki kredytów hipotecznych bez wypełniania wnioskuKredyt hipoteczny ruchomy to dobra opcja dla pożyczkobiorców o niskich lub średnich dochodach, którzy szukają niższych zaliczek. Jest to również dobre rozwiązanie, jeśli chcesz uzyskać dodatkowe wskazówki dotyczące procesu składania wniosku o kredyt hipoteczny i wolisz składać wnioski online. Chociaż brak przydatnych informacji na jego stronie internetowej może być przeszkodą, szeroki wybór produktów hipotecznych Movement zaspokaja wiele potrzeb. Ten pożyczkodawca osiąga również szczególnie dobre wyniki pod względem satysfakcji klientów.

 • Kredyt hipoteczny ruchomy: niskie zaliczki i szybkie zamknięcie
 • Jak wypada porównanie kredytów hipotecznych w ruchu?Obsługa klienta i obsługa kredytów hipotecznychKredyty hipoteczne w Movement MortgageGdzie można uzyskać kredyt hipoteczny z kredytem hipotecznym w ruchu?Kredyt hipoteczny ruchomy: niskie zaliczki i szybkie zamknięcie

  Movement Mortgage to dobra opcja dla osób o niskich i średnich dochodach, którzy nie mają wystarczających oszczędności na zaliczkę. Pożyczkodawca oferuje różnorodne programy hipoteczne z niskim wkładem, oprócz kredytów typu jumbo, refinansowania i renowacji domu. Jego programy hipoteczne wspierane przez VA i USDA czasami wymagają zerowej obniżki, podczas gdy inne programy, takie jak HomeReady Mortgage Fannie Mae i HomePossible Advantage Mortgage Freddie Mac wymagają nie więcej niż 3% obniżki.

  Chociaż Movement Mortgage prowadzi aktywną linię obsługi klienta, praktycznie wszystkie wnioski o kredyt hipoteczny w Movement należy składać za pośrednictwem strony internetowej firmy. Ponadto trudno nam było uzyskać wycenę kursu od Movement Mortgage. Jego strona internetowa nie będzie zawierała wyceny, dopóki w pełni nie wypełnisz wniosku, więc kwalifikacja wstępna nie wchodzi w grę. Pożyczkobiorcy szukający wstępnej wyceny bez składania wniosku będą musieli zadzwonić do lokalnego doradcy ds. Kredytów hipotecznych Movement.

  Ponadto Movement Mortgage reklamuje aplikację mobilną na swojej stronie głównej, która wydaje się być pomocnym narzędziem, ale w momencie pisania tego tekstu nie byliśmy w stanie uzyskać dostępu do żadnej z funkcji aplikacji. Na kredyt pożyczkodawcy proces online rozkłada każdy etap wniosku, co usprawnia proces zatwierdzania. Niemniej jednak stwierdziliśmy, że Movement Mortgage był nieco mniej przejrzysty w zakresie faktycznych stawek i kosztów zamknięcia niż jego konkurenci.

  To, co nam się podobało w Movement Mortgage, to fakt, że jego dział ds. Gwarantowania emisji może wydać decyzję w ciągu sześciu godzin, a jeśli zostanie zatwierdzona, Movement Mortgage może zostać zamknięty w ciągu zaledwie siedmiu dni roboczych po przesłaniu wszystkich wymaganych dokumentów. Jest to bardzo szybkie, biorąc pod uwagę, że średni czas akceptacji kredytu hipotecznego wynosi od jednego do trzech dni, a po zatwierdzeniu dodatkowe 30 dni na zamknięcie. Ta szybka zmiana jest pomocna dla osób pracujących według napiętego harmonogramu.

  Jak wypada porównanie kredytów hipotecznych w ruchu?

  Na podstawie naszego zapytania do lokalnego oddziału Movement Mortgage, wycena dla 30-letniego stałego oprocentowania kredytu hipotecznego była dość przeciętna w porównaniu z kwotowaniami otrzymanymi z największych banków. Movement Mortgage nie podaje publicznie swoich stawek, więc musisz skontaktować się z lokalnym oddziałem lub wypełnić wniosek o pożyczkę, aby uzyskać wycenę.

  Szacunki 30-letniego kredytu hipotecznego o stałym oprocentowaniu Ruchoma hipoteka
  Bank Ameryki
  Pościg
  Wells Fargo
  Oprocentowanie 4,50% 4,38% 4,63% 4,75% KWI 4,64% 4,55% 4,70% 4,81% Miesięczne P + I 811 $ 799 $ 823 $ 835 $ Opłata pożyczkodawcy 850 $ 1185 $ 995 $ 995 $ Podane stawki zakładały zakup po raz pierwszy nieruchomości o wartości 200 000 USD w Pensylwanii z 20% zaliczką i oceną kredytową 740. *

  Chociaż specjalista ds. Kredytów hipotecznych Movement Mortgage, z którym rozmawialiśmy, nie przedstawił szczegółowego oszacowania kosztów zamknięcia, wskazał, że typowa opłata pożyczkodawcy wyniosłaby około 850 USD, co jest znacznie niższe w wielu innych dużych bankach. Inne opłaty, takie jak wycena i opłaty od osób trzecich, również wpłyną na koszty zamknięcia, ale będą one różne dla każdego kredytu hipotecznego.

  Obsługa klienta i obsługa kredytów hipotecznych

  Movement Mortgage uzyskał bardzo dobre wyniki pod względem satysfakcji klientów w porównaniu z głównymi bankami, pomimo braku informacji z góry na temat jego stawek i opłat. Według naszego specjalisty ds. Pożyczek, Movement Mortgage nie podaje wycen na swojej stronie internetowej, ponieważ stawki mogą się znacznie różnić dla różnych wnioskodawców. Niski wskaźnik reklamacji Movement Mortgage wydaje się wskazywać, że większość osób, które otrzymały pożyczkę za pośrednictwem Movement Mortgage, miała płynne doświadczenia.

  Skargi związane z kredytem hipotecznym w głównych bankach, 2013-2017 Ruchoma hipoteka
  Pościg
  Wells Fargo
  Bank Ameryki
  Pochodzenie hipoteki 170,178 948 000 2,155,222 1,172,113 Skargi CFPB 91 14,778 25,182 28,187 Wskaźnik reklamacji 0,05% 1,56% 1,17% 2,40% Moc znamionowa JD 2017 Nie dotyczy 811 808 823 Spośród wszystkich kredytów hipotecznych udzielonych przez Movement Mortgage, Biuro Ochrony Konsumentów (CFPB) odnotowało tylko 91 skarg – z których wszystkie zostały następnie rozpatrzone i zamknięte przez pożyczkodawcę. Stosunek reklamacji do ich pochodzenia był niższy niż wskaźniki w którymkolwiek z głównych banków w USA. W porównaniu z innymi popularnymi pożyczkodawcami internetowymi, Movement Mortgage również radził sobie dobrze, spadając zaledwie o jeden punkt procentowy do najniższego odnotowanego wskaźnika.

  Skargi dotyczące kredytów hipotecznych u pożyczkodawców internetowych, 2013–2017 Ruchoma hipoteka
  Quicken Loans
  DiTech
  Gwarantowana stawka
  Pochodzenie hipoteki 170,178 1,406,001 202,863 222,228 Skargi CFPB 91 1,207 10,129 98 Wskaźnik reklamacji 0,05% 0,09% 4,99% 0,04% Moc znamionowa JD 2017 Nie dotyczy 878 806 831 Movement Mortgage stanowi niewielką, ale rosnącą część branży bezpośrednich pożyczek online. W ciągu ostatnich pięciu lat ten pożyczkodawca udzielił nieco ponad 170 000 kredytów hipotecznych. Jest to ułamek pożyczek udzielanych przez tradycyjnych pożyczkodawców, ale jest bliższy ilości działalności prowadzonej przez innych rozwijających się pożyczkodawców internetowych.

  Kredyty hipoteczne w Movement Mortgage

  Główną siłą Movement Mortgage jest bogactwo oferowanych programów. Oferuje zarówno programy konwencjonalne, jak i sponsorowane przez rząd od Fannie Mae, Freddie Mac, USDA, VA i FHA. Kupujący w niektórych obszarach o wysokich kosztach, wskazanych przez Fannie Mae, mogą ubiegać się o kredyty hipoteczne o wysokim saldzie. Są to kredyty hipoteczne zgodne z limitami kredytowymi przekraczającymi typowe limity jednorodzinne.

  Kupujący, którzy potrzebują jeszcze większego finansowania, mogą również ubiegać się o pożyczki jumbo, które przekraczają konwencjonalne limity pożyczek ustalone przez Fannie i Freddie. Jeśli chcesz kupić mieszkanie, Movement Mortgage oferuje również pożyczki mieszkaniowe, które są oferowane w ramach różnych programów. Jednak zarówno duże pożyczki, jak i kredyty hipoteczne typu condo będą miały zazwyczaj wyższe stopy procentowe i ostrzejsze wymogi ubezpieczeniowe.

  Konwencjonalne produkty hipoteczne Produkt hipoteczny
  funkcje
  Polecane dla:
  Tradycyjne kredyty hipoteczne o stałym oprocentowaniu na okres 30, 20, 15 i 10 lat W przypadku zakupów o wartości do 424 000 USD Kredytobiorcy poszukujący zgodnego kredytu hipotecznego Kredyt hipoteczny o wysokim saldzie Pożyczka zgodna, która przekracza standardowy limit pożyczki Fannie Mae w wysokości 453 100 USD Kredytobiorcy kupujący nieruchomości w obszarach o wysokich kosztach wyznaczonych przez Fannie Mae Pożyczka Jumbo W przypadku zakupów przekraczających zgodne limity kredytu hipotecznego Kredytobiorcy, którzy potrzebują czegoś więcej niż to, na co zezwala zgodna hipoteka Kredyt mieszkaniowy Oferowany w wariantach pożyczki konwencjonalnej, VA, FHA, USDA i jumbo Kredytobiorcy, którzy zamierzają kupić mieszkanie własnościowe Podobała nam się różnorodność programów sponsorowanych przez rząd, oferowanych pod parasolem Movement Mortgage. W szczególności programy hipoteczne Fannie Mae HomeReady oraz programy Freddie Mac HomePossible i HomePossible Advantage są dostosowane do pożyczkobiorców, którzy mają trudności z opłaceniem kosztów zamknięcia. Pożyczkobiorcy ze słabym kredytem, ​​którzy nie kwalifikują się do ofert Fannie Mae i Freddie Mac, mogą ubiegać się o kredyt hipoteczny FHA, który wymaga jedynie 3,5% zaliczki.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy