Kompletny przewodnik po rachunkach czekowych Chase Business

Kompletny przewodnik po rachunkach czekowych Chase Business
Author:
16 października 2020
Category: Każdego Miesiąca

Pełne ujawnienie: Możemy otrzymać rekompensatę finansową, gdy klikniesz linki i zostaniesz zatwierdzony do produktów kart kredytowych od naszych partnerów reklamowych. Opinie i rekomendacje produktów na tej stronie są naszą wyłączną własnością i nie były one przedmiotem wpływu, przeglądu ani zatwierdzenia przez emitenta. Więcej informacji można znaleźć w naszym Oświadczeniu dla reklamodawców. Doceniamy twoją pomoc!

Wszyscy wiemy, jak świetne są biznesowe karty kredytowe Chase, ale co z ich usługami bankowymi? Jeśli szukasz dobrego konta czekowego dla swojej firmy, zobacz, jak wypada Chase.

Chase oferuje 3 różne rachunki czekowe dla firm , od jednego, który jest świetny dla małych firm, do jednego, który jest lepszy dla dużej, ugruntowanej firmy.

Ten post wyjaśnia wszystko, co musisz wiedzieć, decydując, czy konto czekowe Chase jest dla Ciebie odpowiednie.

Spis treści

Spis treści

Chase Business Checking Accounts Overview

Wszystkie konta czekowe Chase oferują wiele korzyści.

 • Chase Mobile® Banking: Ta funkcja umożliwia dostęp do kont Chase w dowolnym czasie i miejscu za pośrednictwem aplikacji Chase, strony mobilnej, a nawet przez tekst.
 • Chase Online SM Banking: Możesz zarządzać swoimi osobistymi i biznesowymi kontami Chase, w tym kontami bankowymi i kartami kredytowymi online, za pomocą jednego identyfikatora użytkownika.
 • Dostęp do 16 000 bankomatów i prawie 4900 oddziałów Chase
 • Karty debetowe
 • Obsługa klienta 24/7

Bankowość mobilna Chase to jedna z wielu funkcji dostępnych na wszystkich kontach czekowych Chase. Źródło zdjęcia: Chase

Aby otworzyć konto, musisz odwiedzić oddział Chase z całą wymaganą dokumentacją (patrz poniżej). Możesz łatwo wyszukać w Internecie najbliższy oddział Chase. Jeśli masz bieżące konto firmowe w innym banku, Chase ułatwia zmianę, oferując przewodnik krok po kroku, który pomoże Ci po drodze.

Gorąca wskazówka: sparuj swoje biznesowe konto czekowe Chase z potężną biznesową kartą nagród Chase, taką jak popularna karta kredytowa Ink Business Preferred®. Dzięki tej karcie otrzymasz 3 punkty za 1 USD w wielu różnych kategoriach biznesowych (podróże, reklama, wysyłka itp.), A punkty te można wymienić na bardzo tanią podróż lub przenieść do dowolnego hotelu i partnera lotniczego Chase. Te punkty oczywiście pomagają wyeliminować koszty podróży służbowych.

Jak uzyskać dostęp do informacji kontrolnych Chase Business

Istnieją 2 sposoby, aby uzyskać więcej informacji na temat kont czekowych Chase Business.

 1. Przejdź do chase.com i kliknij menu rozwijane w obszarze Otwórz konto. Wybierz Chase for Business, a następnie wybierz Business Checking.
 2. Przejdź bezpośrednio na chase.com/business i wybierz Business Checking.

Odwiedź stronę chase.com/business, aby uzyskać więcej informacji o ich kontach czekowych. Źródło zdjęcia: Chase

Rodzaje rachunków czekowych Chase Business

Chase oferuje 3 różne konta czekowe dla firm. Wielkość Twojej firmy będzie miała duży wpływ na wybór odpowiedniego konta.

 1. Chase Total Business Checking (najpopularniejsze)
 2. Chase Performance Business Checking
 3. Chase Platinum Business Checking

Chase oferuje 3 rodzaje kont firmowych dla organizacji każdej wielkości. Źródło zdjęcia: Chase

Chase Total Business Checking (Small & New Businesses) – Najpopularniejsze

Chase Total Business Checking jest skierowany do małych i nowych firm . Przy minimalnym saldzie 0 USD do otwarcia konta jest to świetna opcja.

Obowiązuje miesięczna opłata za usługę w wysokości 15 USD (12 USD, jeśli zapisujesz się na wyciągi elektroniczne), która jest zniesiona, jeśli spełniasz którekolwiek z poniższych kryteriów w każdym okresie wyciągu:

 • Minimalne saldo dzienne 1500 USD
 • Utrzymuj połączone konto czekowe Chase Private Client
 • Utrzymuj połączone Chase Sapphire ℠ Sprawdzanie konta osobistego

Korzyści

 • Zdobądź 300 $ jako nowy klient sprawdzający firmę Chase, otwierając konto Chase Total Business Checking® z kwalifikującymi się działaniami
 • Dostęp do 16 000 bankomatów i prawie 4900 oddziałów Chase
 • Chase ma specjalistów biznesowych w Twoim lokalnym oddziale, którzy pomogą Ci spełnić Twoje potrzeby biznesowe
 • Alerty dotyczące konta to świetny sposób na kontrolowanie aktywności na koncie i zwiększenie bezpieczeństwa
 • Nieograniczone wpłaty elektroniczne bez opłat, w tym Chase QuickDeposit℠, ACH i bankomat

Gorąca wskazówka: Klienci prywatni Chase mogą otrzymać zniesione opłaty lub obniżone wymagania dotyczące salda na rachunkach czekowych dla firm Chase. Aby uzyskać status Chase Private Client, musisz mieć średnie dzienne saldo w wysokości co najmniej 250 000 $ na swoich kontach Chase.

Chase Performance Business Checking (średnie firmy)

Jest to najpopularniejszy z 3 biznesowych kont czekowych, które oferuje Chase. Spodoba się średniej wielkości firmom , które nie są zbyt duże, ale nie za małe (coś w rodzaju kont firmowych Goldilocks of Chase!). Aby otworzyć konto Chase Performance, należy wpłacić depozyt w wysokości minimum 25 $.

Istnieje miesięczna opłata za usługę w wysokości 30 USD, która jest zniesiona, jeśli utrzymujesz średnie dzienne saldo w wysokości 35 000 USD na kwalifikujących się kontach depozytów biznesowych.

Korzyści

 • 250 darmowych transakcji każdego miesiąca.
 • Nieograniczone depozyty elektroniczne.
 • Nieograniczona liczba przewodów przychodzących plus 2 przewody wychodzące krajowe bez opłat za cykl wyciągów.
 • Brak opłat za wpłaty gotówkowe do 20 000 USD każdego miesiąca.
 • Brak opłat za dodatnie i odwrócone dodatnie wynagrodzenie.

Chase Platinum Business Checking (duże firmy)

Zaprojektowane dla dużych firm , konto Chase Platinum Business Checking ma największą miesięczną opłatę, ale zapewnia największe korzyści.

Obowiązuje miesięczna opłata za usługę w wysokości 95 USD, która jest uchylana, jeśli utrzymujesz średnie dzienne saldo w wysokości 100 000 USD na kwalifikujących się lokatach biznesowych i kontach inwestycyjnych. Nawet z tym kontem premium wymagany minimalny depozyt to nadal tylko 25 $.

Korzyści

 • 500 darmowych transakcji każdego miesiąca.
 • Nieograniczone depozyty elektroniczne.
 • Nieograniczona liczba przewodów przychodzących plus 4 przewody wychodzące domowe bez opłat za cykl wyciągów.
 • Brak opłat za wpłaty gotówkowe do 25 000 USD każdego miesiąca.
 • Brak opłat za wynagrodzenie dodatnie i odwrócone wynagrodzenie dodatnie
 • Zmniejszone wymagania dotyczące salda dla klientów prywatnych Chase
 • Zwolnienie z miesięcznej opłaty za usługę na połączonym koncie Chase Business Premier Savings SM

Podsumowanie: Chase oferuje 3 poziomy kont czekowych dla firm: Chase Total Business Checking, Chase Performance Business Checking i Chase Platinum Business Checking.

Wymagania dotyczące otwarcia biznesowego konta czekowego Chase

Wymagania dotyczące konta czekowego Chase Business różnią się w zależności od rodzaju prowadzonej działalności.

1. Jednoosobowa działalność gospodarcza

Jeśli jesteś właścicielem jednoosobowym, musisz spełnić te podstawowe wymagania. Aby zobaczyć pełną listę wymagań, kliknij tutaj.

Wszyscy właściciele, powiernicy lub agenci oraz wszyscy upoważnieni sygnatariusze muszą być obecni podczas otwierania konta.

 • Dwa dokumenty tożsamości, w tym co najmniej jeden wydany przez rząd, taki jak prawo jazdy lub paszport wydawany przez państwo.
 • Numer identyfikacji podatkowej lub numer ubezpieczenia społecznego, ITIN (obywatele spoza USA) lub numer identyfikacyjny pracodawcy (EIN).
 • Dokumentacja biznesowa, która może obejmować certyfikat zakładanej nazwy lub dokumentację zaufania. Te wymagania różnią się w zależności od stanu.
 • Pewne informacje o Twojej firmie będą wymagane przy otwieraniu konta i będą obejmować adres i numer telefonu Twojej firmy, liczbę lokalizacji, w których sprzedawane są Twoje produkty lub usługi, lokalizację dostawców i sprzedawców, roczną sprzedaż, liczbę pracowników i przewidywane ilość transakcji przetworzonych na Twoim nowym koncie.

2. Partnerstwo

Jeśli masz spółkę , musisz spełnić te podstawowe wymagania. Pełną listę wymagań znajdziesz tutaj.

Wszyscy komplementariusze w spółce i wszyscy upoważnieni sygnatariusze muszą być obecni podczas otwierania konta.

 • Dwa dokumenty tożsamości, w tym co najmniej jeden wydany przez rząd, taki jak prawo jazdy lub paszport wydawane przez państwo.
 • Numer identyfikacji podatkowej (numer identyfikacyjny pracodawcy).
 • Umowa partnerska lub umowa joint venture, certyfikat nazwy przybranej oraz walidacja strony internetowej.
 • Podstawowe informacje biznesowe, w tym adres firmy i numer telefonu, liczba lokalizacji, w których sprzedawane są Twoje produkty lub usługi, lokalizacja dostawców i sprzedawców, roczna sprzedaż, liczba pracowników i przewidywana liczba transakcji przetwarzanych za pośrednictwem nowego konta.
 • Istnieje możliwość zażądania dokumentacji uzupełniającej, w tym zmiany Umowy Partnerstwa lub Umowy Joint Venture, listu na papierze firmowym z wykazem obecnych komplementariuszy lub raportu rocznego.

3. Stowarzyszenie lub organizacja nieposiadająca osobowości prawnej

Jeśli masz stowarzyszenie lub organizację nieposiadającą osobowości prawnej, musisz spełnić te podstawowe wymagania. Pełną listę wymagań znajdziesz tutaj.

Upoważniony przedstawiciel (Sekretarz lub Zastępca Sekretarza) oraz wszyscy upoważnieni sygnatariusze muszą być obecni podczas otwierania konta.

 • Dwa dokumenty tożsamości, w tym co najmniej jeden wydany przez rząd, taki jak prawo jazdy lub paszport wydawany przez państwo.
 • Numer identyfikacji podatkowej (numer identyfikacyjny pracodawcy).
 • Jeśli organizacja lub stowarzyszenie używa własnego numeru EIN, wymagania będą obejmować umowę spółki, dokument statutu potwierdzający istnienie oraz potwierdzenie nadania numeru EIN przez IRS.
 • Jeśli organizacja lub stowarzyszenie używa numeru EIN organizacji krajowej lub regionalnej, wymagane jest pismo upoważniające z biura krajowego lub regionalnego.
 • Certyfikat zakładanej nazwy (zależy od stanu)
 • Podstawowe informacje biznesowe, w tym adres firmy i numer telefonu, liczba lokalizacji, w których sprzedawane są Twoje produkty lub usługi, lokalizacja dostawców i sprzedawców, roczna sprzedaż, liczba pracowników i przewidywana liczba transakcji przetwarzanych za pośrednictwem nowego konta.
 • Może być wymagana dodatkowa dokumentacja, w tym list na papierze firmowym organizacji lub stowarzyszenia lub protokół z posiedzeń wymieniający obecnych funkcjonariuszy.

4. Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (LLC)

Jeśli masz LLC , musisz spełnić te podstawowe wymagania. Aby zobaczyć pełną listę wymagań, kliknij tutaj.

Wszyscy członkowie lub menedżerowie LLC oraz wszyscy upoważnieni sygnatariusze muszą być obecni podczas otwierania konta.

 • Dwa dokumenty tożsamości, w tym co najmniej jeden wydany przez rząd, taki jak prawo jazdy lub paszport wydawany przez państwo.
 • Numer identyfikacji podatkowej (numer identyfikacyjny pracodawcy). Jednoosobowe spółki LLC mogą używać swojego numeru SSN lub ITIN, a obywatele spoza Stanów Zjednoczonych mogą używać numeru ITIN.
 • Certyfikowany statut organizacji (certyfikat formacji) złożony w agencji państwowej.
 • Walidacja strony internetowej
 • Certyfikat zakładanej nazwy (zależy od stanu)
 • Podstawowe informacje biznesowe, w tym adres firmy i numer telefonu, liczba lokalizacji, w których sprzedawane są Twoje produkty lub usługi, lokalizacja dostawców i sprzedawców, roczna sprzedaż, liczba pracowników i przewidywana liczba transakcji przetwarzanych za pośrednictwem nowego konta.
 • Może być wymagana dokumentacja wymieniająca obecnych członków lub menedżerów LLC.

5. Korporacja

W przypadku korporacji musisz spełnić te podstawowe wymagania. Aby zobaczyć pełną listę wymagań, kliknij tutaj.

Przedstawiciel upoważniający (prezes, sekretarz, zastępca sekretarza lub pełniący obowiązki sekretarza) oraz wszyscy upoważnieni sygnatariusze muszą być obecni podczas otwierania konta.

 • Dwa dokumenty tożsamości, w tym co najmniej jeden wydany przez rząd, taki jak prawo jazdy lub paszport wydawany przez państwo.
 • Numer identyfikacji podatkowej (numer identyfikacyjny pracodawcy).
 • Dokumentacja biznesowa złożona w agencji państwowej: certyfikowany statut, weryfikacja witryny internetowej, weryfikacja statusu aktywnego.
 • Certyfikat zakładanej nazwy (zależy od stanu)
 • Wymagana może być dokumentacja zawierająca wykaz obecnych urzędników korporacji (np. List na papierze firmowym, protokół ze spotkania lub raport roczny).
 • Podstawowe informacje biznesowe, w tym adres firmy i numer telefonu, liczba lokalizacji, w których sprzedawane są Twoje produkty lub usługi, lokalizacja dostawców i sprzedawców, roczna sprzedaż, liczba pracowników i przewidywana liczba transakcji przetwarzanych za pośrednictwem nowego konta.
 • Mogą być wymagane dodatkowe informacje od właścicieli, udziałowców i osób pełniących kluczowe role.

Podsumowanie: Dokumentacja potrzebna do otwarcia rachunku czekowego firmy Chase różni się w zależności od rodzaju prowadzonej działalności.

Kupony na otwarcie konta biznesowego Chase

Często będziesz w stanie znaleźć kupon lub specjalny, aby uzyskać niewielki zwrot gotówki za otwarcie konta biznesowego. Możesz otrzymać bonus w wysokości 300 $, otwierając konto Chase Total Business Checking i spełniając następujące wymagania:

 • Wpłać łącznie 1000 $ nowych pieniędzy w ciągu 20 dni roboczych od otwarcia konta,
 • Utrzymaj to saldo przez co najmniej 60 dni od pierwszej wpłaty,
 • Zrealizuj 5 kwalifikujących się transakcji w ciągu 60 dni, w tym zakupy kartą debetową, Chase QuickDeposit SM, ACH (kredyty) lub przelewy (kredyty i obciążenia).

Jeśli Twoje konto zostanie zamknięte w ciągu pierwszych 6 miesięcy, Twój bonus zostanie odjęty w momencie zamknięcia.

Możesz otrzymać tylko 1 premię związaną z otwarciem konta w roku kalendarzowym i tylko 1 premię na konto.

Gorąca wskazówka: Czasami Chase oferuje premię gotówkową za otwarcie biznesowego konta czekowego. Zwykle wahają się one od około 200 do 500 USD .

Chase Business Rewards Cards

Aby jak najlepiej wykorzystać swoje konto, połącz je z biznesową kartą kredytową Chase na wszystkie wydatki biznesowe, aby zdobyć cenne punkty i nagrody.

Polecane karty Chase (biznesowe)

Karta kredytowa Ink Business Preferred® – to nasza polecana wizytówka numer 1, która teraz zawiera 100 000 premii za rejestrację po wydaniu 15 000 USD na zakupy w ciągu pierwszych 3 miesięcy od otwarcia konta. Ten bonus jest wart 1250 $, jeśli wykorzystasz Chase Ultimate Rewards na zakupy podróżne (loty, hotele itp.). Opłać rachunek za telefon komórkowy za pomocą tej karty, aby otrzymać do 600 USD ubezpieczenia telefonu komórkowego rocznie.

Końcowe przemyślenia

Chase oferuje 3 różne rodzaje kont czekowych dla firm dowolnej wielkości.

Niezależnie od tego, czy jesteś jedynym właścicielem, czy prowadzisz wielką korporację, dostępne jest konto czekowe Chase, które zaspokoi Twoje potrzeby.

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje założenie konta bankowego w firmie Chase?

Minimalna wpłata, aby założyć konto czekowe Chase to tylko 25 $. Miesięczne opłaty za usługi wahają się od 15 do 95 USD, ale często są one zniesione, jeśli spełniasz zestaw wymagań, takich jak średnie saldo minimalne.

Jak otworzyć konto czekowe Chase Business?

Będziesz musiał udać się do jednego z ponad 5000 oddziałów Chase z odpowiednią dokumentacją, aby otworzyć konto czekowe Chase Business.

Czy do otwarcia biznesowego konta czekowego potrzebuję numeru identyfikacji podatkowej?

Nie zawsze. Jeśli jesteś właścicielem jednoosobowym, możesz użyć swojego numeru ubezpieczenia społecznego, aby otworzyć konto firmowe. Inne rodzaje firm będą potrzebować numeru identyfikacji podatkowej, aby otworzyć konto.

Czy mogę używać konta osobistego w mojej firmie?

Technicznie tak, ale nie jest to zalecane. Oddzielenie wydatków służbowych i osobistych pomoże sprecyzować zobowiązania prawne i ułatwi sprawy podatkowe. Chase umożliwia przeglądanie wszystkich kont osobistych i firmowych z tylko 1 identyfikatorem użytkownika dla dodatkowej wygody.

Jakiego rodzaju dokumentacji potrzebuję, aby otworzyć firmowe konto czekowe w Chase?

Wymagania dotyczące otwarcia biznesowego konta czekowego Chase będą się różnić w zależności od rodzaju prowadzonej działalności. Oto linki do pełnej listy wymagań dla każdego rodzaju działalności:

Twoja opinia została wysłana. Dziękuję Ci!

Twoje komentarze traktujemy bardzo poważnie, ponieważ naprawdę pomagają nam one ulepszać witrynę.

Jeśli chcesz dodać komentarz do tego artykułu i podzielić się cennymi opiniami i opiniami, kliknij tutaj, aby zostawić komentarz.

My naprawdę to doceniam!

– Alex i Erin

Wystąpił błąd. Proszę spróbować później

O Katie Seemann

Zastrzeżenie: Wszelkie komentarze wymienione poniżej nie pochodzą od reklamodawcy bankowego ani nie zostały przez niego sprawdzone ani zatwierdzone. Reklamodawca bankowy nie ponosi odpowiedzialności za te komentarze.

2 komentarze

Mieszkam w stanie Waszyngton i próbuję zrozumieć, dlaczego chcesz wyznaczyć skarbnika mojej organizacji non-profit na „pełniącego obowiązki sekretarza”? Podręcznik stanu Waszyngton dla organizacji non-profit nie wspomina o pełniącej obowiązki sekretarza. Wspominają o skarbniku. Proszę, pomóż mi to zrozumieć, abym mógł to wyjaśnić innym członkom naszego zarządu.

Cześć Jill. Informujemy, że nie jesteśmy bankiem Chase. We Are Upgraded Points, blog specjalizujący się w zasobach związanych z podróżami i kartami kredytowymi. Powinieneś skontaktować się bezpośrednio z Chase ze swoim problemem.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy