Jak zarabiać duże pieniądze na giełdzie GTA 5 (PS4 i Xbox One)

Jak zarabiać duże pieniądze na giełdzie GTA 5 (PS4 i Xbox One)
Author:
16 października 2020
Category: Która Jest

Czy bezsensowna rzeź straciła swój urok? Masz dość zarabiania pieniędzy w staromodny sposób? Oto jak zarobić na giełdzie Los Santos i wzbogacić się w GTA 5! Jak bogaty miliard dolarów! Jak zarabiać w GTA 5 grając na giełdzie.

Przewodnik autorstwa Cassandry Khaw, współautora

Dodatkowe składki autorstwa Toma Orry

Pfft. Pieniądze. Kto tego potrzebuje? Zimna, twarda gotówka nie da ci szczęścia. Może kupić tylko tanią, bezsensowną radość, która płynie z wysadzanego diamentami i wyznaczającego odrzutowiec stylu życia. Surowość i umiar? Otóż, właśnie tam to jest. Kto naprawdę potrzebuje wszystkich pieniędzy, o jakich marzyli w GTA 5? Na pewno nie byłbyś zainteresowany przewodnikiem po zarabianiu w GTA 5, prawda?

Aby dowiedzieć się więcej o GTA Online, odwiedź nasze Centrum przewodników po GTA 5 i GTA Online. Znajdziesz tam informacje o napadach GTA Online i Gunrunning w GTA Online.

Ok, kogo żartuję?

Oboje wiemy, dlaczego tu jesteś. Oczywiście, żeby kupić każde pole golfowe i każdą kobietę z negocjowalną cnotą w Los Santos. Nadwyżka to drugie imię Grand Theft Auto i jesteśmy tutaj, aby upewnić się, że możesz wycisnąć ostatni, zakrwawiony grosz z ulubionej nowej piaskownicy wszystkich. Wczoraj Jaz zaczął się toczyć od przeglądu wielu kodów w GTA 5. Dziś porozmawiamy o bykach i niedźwiedziach. To jest nasz przewodnik po tym, jak zarabiać w GTA 5. Tutaj opiszemy najlepsze sposoby zarabiania pieniędzy w GTA 5 na PS4, Xbox One, PC, Xbox 360 i PS3.

Biorąc strony

W Grand Theft Auto 5 istnieją dwa giełdy : LCN, na który wpływają wydarzenia w grze, oraz BAWSAQ, na który wpływ ma duża liczba nieuczciwych graczy w grze. Chociaż nieco trudniej jest zmienić przepływ tej drugiej, ta pierwsza jest w dużej mierze uczciwą grą. Jak to? Ponieważ podobnie jak w prawdziwym imieniu, giełda zmienia się w zależności od bieżących wydarzeń. Jeśli wydarzy się coś złego, ceny spadną. Czy możesz teraz zgadnąć, dokąd idę dalej? Dobrze.

Jesteś zła. Więc spraw, aby zdarzały się złe rzeczy. Po prostu postępuj zgodnie z naszym Przewodnikiem po giełdzie GTA 5, a będziesz zarabiać mnóstwo pieniędzy w GTA 5.

Zagraj na giełdzie GTA 5, aby zarobić duże pieniądze

Zainwestuj w przemysł samochodowy. Która firma produkuje Twój ulubiony samochód? Lampadati? Cewka? Vulcar? Po ustaleniu producenta zwierząt domowych wyjdź tam i zestrzel każdy z jego produktów. Dosłownie. Podpal je. Przebij je. Pomaluj je naklejkami Justina Biebera. Nie obchodzi mnie co. Po prostu zniszcz jak najwięcej z nich. To z kolei spowoduje gwałtowny spadek akcji spółki. Kiedy skończysz z tym? Kup wszystkie niedrogie towary, jakie możesz, zanim wyjdziesz i zrobisz to, co właśnie zrobiłeś. Tym razem celuj w innych. Przy odrobinie wysiłku będziesz w stanie podnieść zapasy własnej firmy, upewniając się, że nikt inny nie ma linii montażowej.

Tak przynajmniej myślą niektórzy statystycy zajmujący się fotelami. Podobnie możesz rzekomo wpłynąć na inne firmy, wywołując masowy chaos w punktach sprzedaży ich rywali. Czy to działa, czy nie, cóż, wciąż jest to przedmiotem dyskusji, ale czy potrzebowałeś pretekstu, by pobić niczego nie podejrzewających pracowników fast foodów? Cóż, jest właśnie tam.

Rywalizacje w GTA 5

 • CoolBeans / BeanMachine
 • Burgershot / Up-An-Atom
 • Clucking Bell / TacoBomb
 • FlyUS / AirEmu
 • GoPostal / PostOP
 • Bilkington / DollarPills
 • Pisswasser / Logger
 • MazeBank / BankOfLiberty
 • Redwood / Debonaire
 • Slaughter, Slaughter & Slaughter / Bullhead
 • RadioLosSantos / WorldwideFM
 • eCola / Raine

Drobne przestępstwa się nie opłacają. Robi to duża przestępczość na poziomie korporacyjnym.

Wujek Lester kocha swoje „dzieci”.

Jeśli interesuje Cię coś mniej niepewnego, redditor Trekkx ma bardziej konkretny przewodnik do naśladowania, który może rozłożyć miłość o wartości 2,1 miliarda dolarów na wszystkie twoje postacie. Jedyny problem z tym? Prawdopodobnie od początku powinieneś postępować zgodnie z instrukcją. Niezależnie od tego, czy jest to możliwe, czy nie, przewodnik trekkxu może być przydatny dla większości. Istnieje również niezwykle pouczający przewodnik po „ napadach ”, z którego możesz skorzystać w połączeniu z Trekkx

(130-komentarzowy wątek reddit, który powstał w tym przewodniku, jest również wart przeczytania.)

(Uwaga redaktora: ponownie, jest to fragment przewodnika Trekkx na Reddit. Przeszukaj go, aby uzyskać więcej szczegółów.)

KROK I – Uruchamianie

Rozpocznij historię. Kontynuuj wszystkie misje, nie martw się, kiedy wykonujesz zabójstwo LifeInvader, ponieważ w tym momencie nie możesz wpłynąć na akcje.

Krok II – Zabójstwo w hotelu

Zanim w pewnym momencie będziesz mógł przejść dalej niż historia, musisz wykonać Zabójstwo w hotelu. W ten sposób niszczysz akcje Bilkington w celu podwyższenia udziałów Betta Pharmaceuticals. Betta Pharmaceuticals osiąga szczyt na poziomie około 80% i nie jestem pewien co do Bilkington (proszę o komentarz, jeśli się dowiesz!)

INWESTUJ PRZED MISJĄ: [BET] BettaPharmaceuticals (BAWSAQ) SPRZEDAJ PO MISJI: [BET] BettaPharmaceuticals (BAWSAQ) KUP PO MISJI: [BIL] Bilkington (LCN) SPRZEDAJ PO POWROCIE: [BIL] Bilkington (LCN)

Ostatnie dwa kroki nie są bardzo ważne i szczerze mówiąc, to zabójstwo prawie wcale nie zmieni wyniku, ponieważ masz bardzo mało do zainwestowania, ale równie dobrze możesz, jeśli chcesz dodatkowej gotówki.

Krok III – Uzupełnij historię

Ukończ główny wątek fabularny. Jeśli ostatni skok zrobiłeś dobrze, powinieneś mieć około 40 milionów dolarów do wydania na każdą postać. Nadszedł czas, aby zarobić prawdziwe pieniądze.

Krok IV – Zabójstwo na wiele celów

W tym zabójstwie niszczysz akcje Redwood, aby podnieść akcje Debonaire. Akcje Debonaire osiągną szczyt z około 80% zwrotem, a Redwoods osiągnie około 300%.

INWESTUJ PRZED MISJAMI: [DEB] Debonaire (LCN) SPRZEDAJ PO MISJI: [DEB] Debonaire (LCN) KUP PO MISJI: [RWC] Redwood (LCN) SPRZEDAJ PO REBOUND: [RWC] Redwood (LCN)

Być może będziesz musiał poczekać kilka dni na odbicie Redwood, więc po prostu śpij, aż osiągnie szczyt.

KROK V – Vice Assassination

W tym zabójstwie niszczysz akcje Fasady, aby podnieść udziały w Fruit. Przewodnicy, których widziałem, często przegapili kluczowy krok w tym zamachu: zainwestuj w Fasadę, gdy się odbije. Udziały Fruit osiągną szczyt na poziomie około 50%, a fasady osiągną szczyt na poziomie około 30%.

INWESTUJ PRZED MISJĄ: [FRT] Owoce (BAWSAQ) SPRZEDAJ PO MISJI: [FRT] Owoce (BAWSAQ) KUP PO MISJI: [FAC] Fasada (BAWSAQ) SPRZEDAJ PO POWROCIE: [FAC] Fasada (BAWSAQ)

Ten krok jest różnicą między zarobieniem około 1,5 miliarda USD a 2,1 miliarda USD, więc upewnij się, że o tym nie zapomnisz. Ponownie może minąć trochę czasu, zanim Fasada się odbije, więc po prostu śpij, aż osiągnie szczyt.

KROK VI – Zabójstwo autobusu

To zabójstwo jest nieco inne, ponieważ skupia się całkowicie na odbiciu się zapasów Vapidów po ich uszkodzeniu. Odbicie akcji Vapid osiągnie szczyt dokładnie na 100%.

KUP PO MISJI: [VAP] Vapid (BAWSAQ) SPRZEDAJ PO REBOUND: [VAP] Vapid (BAWSAQ)

Będziesz musiał poczekać kilka dni na odbicie zapasów, więc kontynuuj przesuwanie czasu i sprawdzaj akcje w dowolnym momencie po 8 rano.

KROK VII – Zabójstwo na budowie

To zabójstwo nie ma odbicia i koncentruje się na odzyskaniu biznesu GoldCoast od innej firmy budowlanej (nie na żadnej z giełd). Akcje GoldCoast osiągną szczyt na poziomie około 80%.

INWESTUJ PRZED MISJĄ: [GCD] GoldCoast (LCN) SPRZEDAJ PO MISJI: [GCD] GoldCoast (LCN)

Alternatywnie, jeśli z jakiegoś powodu jesteś mniej skłonny do przyjmowania wskazówek od wujka Lestera, oto równie opłacalna sztuczka. Czy kiedykolwiek chciałeś naprawdę szybko zarobić 1,5 miliarda dolarów? Idź zaprojektuj następnego Facebooka – och, czekaj. Miałeś na myśli w GTA 5. Ta wskazówka pochodzi prosto od Jaz, dzięki uprzejmości gościa o imieniu Dahpie z Gamefaqs, który zaadaptował słowa toddfa z forów GTA. (Tak, jest tam trochę drzewa genealogicznego.) Ale bez dalszych ceregieli:

1. Ukończyłeś grę

2. Maksymalna kwota pieniędzy (35 milionów) z dużej. (Wymaga podejścia oczywistego, aby zmniejszyć liczbę używanych członków zespołu, a także wszystkich członków napadu o najniższych kosztach. Będzie trzeba ich mądrze wyrównać)

3. Wszystkie misje zabójstwa Lestera pozostawione nietknięte (poza pierwszą, która jest obowiązkowa)

Krok 1: Zainwestuj w Debonaire przed misją. Po misji sprzedaj cały Debonaire, gdy osiągnie maksymalny zysk, a następnie ZAINWESTUJ w Redwood. Mój zwrot = 300% (uwaga redaktora: wiesz, że mężczyzna jest poważny, kiedy używa tylu wykrzykników).

Krok 2: Zainwestuj w akcje Fruit przed misją, a potem wypłacaj pieniądze! Mój zwrot = 50%

Krok 3: Zainwestuj w Vapida PO zakończeniu misji. Wypłać, gdy wykonałeś cięcie! Mój zwrot = 100%

Krok 4: Zainwestuj w rozwój Gold Coast przed misją i wycofaj się później! Mój zwrot = 80%

Krok 5: Uruchom zdarzenie losowe Hitch Lift 1 (Lokalizacja: Ineseno Road, Banham Canyon) i ukończ wydarzenie. Następnie przekaże Ci wskazówkę dotyczącą spółki „Tinkle”, inwestuj, aby uzyskać zwrot = 30%

Więcej? Więcej sposobów na zarabianie pieniędzy w GTA 5.

Dzięki uprzejmości The Nefarious Jester z GTAForums mamy trop w kilku dochodowych przypadkowych spotkaniach. Jeśli będziesz miał szczęście podczas swobodnej wędrówki po południowym Los Santos, możesz natknąć się na mężczyznę okradzionego ze swojego roweru. Stanie i oglądanie może wydawać się zabawne. Jeśli jednak odzyskasz rower, mężczyzna rzekomo poinformuje cię, że jest właścicielem łańcucha zwierząt ARK i dostarczy ci znaczną liczbę udziałów za darmo. Słodkie! Istnieje również losowa misja ped, którą można znaleźć w pobliżu tunelu na drodze międzystanowej prowadzącej na północ do zatoki. Jeśli zabierzesz kogoś na lotnisko, doradzi ci, co kupić. Więc rób to, co mówi mężczyzna i kup teraz!

To powiedziawszy, najlepszą rzeczą, jaką możesz teraz zrobić dla siebie, jest sprawdzenie dwóch subredditów związanych z GTA 5: r / GTAVstocks / i r / GTAMarket. Można tam znaleźć absolutne bogactwo dogłębnych informacji, w tym oszałamiającą ilość tworzenia teorii i raportów matematycznych. Co ciekawsze, wygląda na to, że podjęto wysiłki, aby sztucznie zmienić przepływ BAWSAQ z korzyścią dla wszystkich zaangażowanych stron. Myślisz, że możesz zadawać się z najlepszymi? Idź tam.

Darmowe pieniądze i mnóstwo kodów!

Jeśli utknąłeś na zarabianiu gotówki na początku gry, możesz dać sobie przewagę dzięki tym kodom GTA 5, aby uzyskać darmowe pieniądze i usterki. Ten artykuł zawiera również kilka kodów, które pozwolą ci robić różne rzeczy, od tworzenia pojazdów po zmianę pogody.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy