Gdzie znaleźć lokalne banki żywności

Author:
17 lutego 2021
Category: Które Mogą

Stabilność żywności oznacza, że ​​zawsze masz wystarczająco dużo jedzenia, aby było pełne. Wiele rodzin o niskich dochodach cierpi na tak zwaną niestabilność żywności. Odnosi się to do sytuacji, w których rodzice czasami pomijają posiłki, aby zapewnić dzieciom wystarczająco dużo jedzenia. Lub gdy po prostu nie ma wystarczającej ilości pieniędzy na zakup żywności potrzebnej do wypełnienia wszystkich członków rodziny. Rodziny z dorastającymi dziećmi wiedzą, jak trudno jest nakarmić dziecko, które przeżywa gwałtowny wzrost.

Chociaż istnieją federalne programy pomocy potrzebującym rodzinom, nie każda rodzina się kwalifikuje. Przyjęcie do rządowych programów pomocy może zająć tygodnie. Rodzinom, które natychmiast potrzebują żywności i innych artykułów gospodarstwa domowego, może pomóc lokalny bank żywności. Spiżarnie i banki żywności pomagają przetrwać rodzinom o niskich dochodach. Zapewniają darmowe i po obniżonych cenach artykuły spożywcze dla rodzin, które mogą nie kwalifikować się do innych rządowych programów pomocy. Często są prowadzone przez lokalne organizacje religijne, chociaż zazwyczaj pomagają każdemu bez względu na wyznanie.

Jeśli potrzebujesz pomocy, wiedz, że nie jesteś sam. Wiele rodzin samotnie wychowujących dzieci wnosi wystarczająco dużo pieniędzy, aby opłacić stałe wydatki, takie jak schronienie i transport, ale zabraknie im pieniędzy na jedzenie i inne niezbędne rzeczy przed końcem miesiąca. Nikt nigdy nie powinien być głodny; jeśli potrzebujesz pomocy, nie ma wstydu w korzystaniu z usług, które zostały utworzone, aby Ci pomóc.

Program Dodatkowej Pomocy Żywieniowej, częściej określany jako SNAP, jest jednym z najlepszych środków dla rodzin o niskich dochodach borykających się z żywnością. To największy w kraju program walki z głodem. SNAP przynosi również korzyści lokalnym społecznościom, ponieważ badania wykazały, że większość odbiorców wydaje swoje korzyści w swoich społecznościach. Niestety, proces ubiegania się o pomoc rządową może zająć kilka tygodni. Lokalny bank żywności może Ci pomóc, dopóki pomoc rządowa nie zostanie rozwiązana. Wcześniejsze

Karmienie Ameryki / Drugie zbiory

Wcześniej nazywana „Second Harvest, Feeding America to największa sieć banków żywności w Stanach Zjednoczonych. Organizacja non-profit co roku zapewnia pomoc żywnościową w nagłych wypadkach ponad 46 milionom Amerykanów. Odwiedź ich witrynę, aby znaleźć bank żywności Feeding America w Twojej okolicy.

Obfite zbiory

Ample Harvest pomaga lokalnym rolnikom łączyć się ze spiżarniami i bankami żywności, tak aby nadmiar zebranych owoców i warzyw mógł być dzielony – zamiast marnować je, jeśli nie zostaną sprzedane. Ich strona internetowa może pomóc Ci znaleźć partnerskie banki żywności w Twojej okolicy.

FoodPantries.org

FoodPantries.org to strona internetowa zawierająca listę tysięcy spiżarni żywności w całych Stanach Zjednoczonych. Witryna zawiera listę dotowanych przez rząd i organizacje non-profit środków spożywczych dostępnych dla potrzebujących rodzin. Jest generowany przez użytkowników, co oznacza, że ​​każdy może zgłosić spiżarnie żywności do dodania do listy. Ta organizacja non-profit jest jednym z najlepszych zasobów internetowych umożliwiających znalezienie lokalnych banków żywności.

PantryNet.org

PantryNet.org oferuje listę lokalnych spiżarni żywności w całym kraju. Jest podobny do Foodpantries.org, ale zawiera tylko spiżarnie żywności, które poprosiły o umieszczenie na liście. Możesz przeszukiwać jego bazę danych według kodu pocztowego lub stanu. Odwiedź ich witrynę, aby znaleźć spiżarnię żywności w Twojej okolicy. Witryna jest wolna od bałaganu i łatwa w nawigacji.

2-1-1 to usługa świadczona przez United Way, która łączy osoby i rodziny z organizacjami usługowymi i programami pomocy bezpośrednio w Twojej najbliższej okolicy. Wybierz numer 2-1-1 na swoim telefonie, aby dowiedzieć się, czy usługa jest obecnie aktywna w Twojej okolicy. Operatorzy skierują Cię następnie do lokalnej spiżarni lub banku żywności w Twojej okolicy.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy