Co to jest prywatne ubezpieczenie hipoteczne (PMI) i jak działa? 2020

Author:
17 lutego 2021
Category: Jesteś Winien

Ukończyłeś swoje badania, obserwowałeś rynek krajowy i nadszedł czas, aby zawrzeć w Twoim domu interes, który byłby idealny. Gdy przejdziesz przez ostatnie kroki procesu zatwierdzania kredytu hipotecznego, Ty (i większość innych kupujących domy) prawdopodobnie napotkasz zupełnie nowy termin: osobiste ubezpieczenie kredytu hipotecznego lub PMI.

Rzućmy okiem na to, jak tego uniknąć i jak to działa, ile to będzie Cię kosztować!

Spis treści

Co to jest prywatne ubezpieczenie hipoteczne (PMI)?

Prywatne ubezpieczenie hipoteczne (PMI) jest polisą ubezpieczeniową którą właściciele domów muszą posiadać, gdy płacą mniej niż 20 procent ceny nieruchomości. PMI zapewnia pewne wsparcie wierzycielom hipotecznym, ponieważ właściciel domu nie może spłacić swoich zobowiązań hipotecznych, jeśli dom zostanie przejęty.

Banki nie lubią tracić pieniędzy, więc zdecydowały, że mogą odzyskać około 80 procent wartości domu w przypadku, gdy kupujący nie wywiąże się z płatności i przeprowadzi obliczenia, a pożyczkodawca musi przejąć dom. Aby się zabezpieczyć, banki potrzebują od kupujących pokrycia 20% – składającego się na ubezpieczenie – PMI.

Jak działa PMI 2020

PMI oznacza, że ​​jeśli odłożysz na swój dom mniej niż 20 procent miesięcznej ochrony ubezpieczeniowej, którą będziesz pokrywać. Tak jak w przypadku innych programów ubezpieczenia kredytów hipotecznych , które być może zauważyłeś, nie jest to opcjonalny rodzaj ubezpieczenia kredytu hipotecznego. Oto jak to działa:

 • Gdy potrzebny będzie PMI, Twój pożyczkodawca hipoteczny załatwi sprawę za pośrednictwem własnych dostawców ubezpieczeń.
 • Na początku procesu kredytowego zostaniesz poinformowany o kwocie płatności PMI, które będziesz musiał utworzyć i przez jaki czas, i będziesz spłacać je co miesiąc, oprócz kwoty głównej kredytu hipotecznego, odsetek i wszelkich innych kar .Przestaniesz płacić PMI w dniu, w którym pożyczkodawca obliczył, że saldo pierwotne twojego kredytu hipotecznego osiągnie 78 procent pierwszej oszacowanej wartości twojej nieruchomości. PMI przestaje obowiązywać, a miesięczna rata kredytu hipotecznego zostanie zwrócona.PMI nie jest w stanie pokryć Twojej własnej zdolności do pokrycia kredytu hipotecznego, ale chroni pożyczkodawcę, ponieważ to on pożycza Ci więcej niż 80 procent ceny sprzedaży! Utkniesz z płaceniem tych składek ubezpieczeniowych, niezależnie od tego, czy wejdziesz w tryb wykluczenia i niewypłacalności Gdy tylko będziesz musiał zapłacić PMI.

  Ile kosztuje PMI Price 2020

  Kwota, którą wydasz na swój PMI, to ile depozytu odłożyłeś na swoją nieruchomość i wszystko zależy od twojego wierzyciela.

  Dave Ramsey poleca jedną konkretną firmę hipoteczną. Ten!

  W przypadku tradycyjnych kredytów hipotecznych, które otrzymujesz od pożyczkodawcy lub firmy hipotecznej, składki PMI są obliczane na podstawie całkowitej kwoty kredytu i wahają się od 0,55% do 2,25% kredytu lub nawet więcej.

  Załóżmy, że kupiłeś dom za $

  Kupiony dom: 250 000 $
  Zaliczka: 25 000 USD (10 procent)
  Całkowita kwota pożyczki: 225 000 $
  Koszt PMI: 1 proc
  Miesięczny PMI Premium: 187,50 USD (1 procent z 225 000 USD)
  Roczna składka PMI: 2250 $
  Możesz ją podzielić lub zapłacić składkę. Ale jeśli płacisz co miesiąc, zwracaj uwagę! Z naszym kalkulatorem hipotecznym możesz dowiedzieć się, jak PMI może wpłynąć na Twój kredyt hipoteczny .

  Kupujący nie widzą, że PMI może dodać swoje zobowiązania hipoteczne i setki dolarów. A PMI zmienia się w zależności od rodzaju kredytu hipotecznego. Uważaj, jeśli myślisz o FHA lub pożyczce alternatywnej! Napotkasz drogie opłaty PMI – i to tylko jeden z powodów, dla których powinieneś całkowicie zrezygnować z tych pożyczek.

  Znalezienie sposobu na zmniejszenie lub zapobieżenie PMI ma sens. Nasza ilustracja pokazuje, że PMI jest rozliczane za zaledwie 1 procent całej kwoty kredytu hipotecznego. Wiele firm pobiera te składki – a nawet 2,25 procent może oznaczać, że zapłacilibyście więcej niż 5000 USD więcej niż dwie dekady!

  Są to pieniądze, których prawdopodobnie nie potrzebujesz (ani nie potrzebujesz) do inwestowania. Są sposoby, jak wyeliminować PMI

  A teraz kilka fantastycznych wiadomości! Są dwie lub trzy rzeczy, które możesz zrobić, aby się pożegnać.

  1. Co miesiąc dopłacaj do kredytu hipotecznegoMożesz przepłacić kredyt hipoteczny i szybciej dojść do tego, że jesteś winien mniej lub 80 procent. Ponieważ musiałbyś zdobyć dodatkowe pieniądze, które mogą być jednak chwytliwe.

  Ale weźmy nasz przykład i udawajmy, że jesteś w stanie spłacić nadwyżkę 25 000 dolarów w ciągu kilku dekad. Dlaczego nie zaczekasz, aby zaoszczędzić rok lub dwa i kupić dom? Możesz wtedy kupić fantastyczny dom za 250 000 $ , być w stanie wpłacić 20% depozytu, a następnie całkowicie zapobiec PMI!

  2. Uzyskaj nową wycenę domuMiej oko na wartość swojego domu! Jeśli okaże się, że jest wart więcej niż rok wcześniej (ponieważ na przykład więcej osób przybywa do tego obszaru), oznacza to więcej słuszności z tytułu Twojego tytułu.

  Jeśli uważasz, że wartość Twojego domu poprawiła się na tyle, że zwiększyła się Twój kapitał do ponad 20 26, poproś pożyczkodawcę o nową wycenę. Dopóki jesteś winien znacznie mniej w porównaniu do 80% nowej wyceny, możesz napisać do swojego pożyczkodawcy hipotecznego i poprosić o ukończenie PMI.2 Ale to Ty decydujesz, czy pokryjesz nową wycenę i postępujesz zgodnie z odpowiednimi krokami podczas składania wniosku o wierzyciel do wcześniejszego zakończenia PMI.

  Ocena domu po kilku dekadach każdego miesiąca, wraz z dopłatą do spłaty kredytu hipotecznego, może spowodować, że osiągniesz ten próg, który oznacza oszczędności!

  Sposób na całkowite uniknięcie PMI

  Najprostszym sposobem byłoby uniknięcie kredytu hipotecznego poprzez uzyskanie zaliczki zalecanej przez Dave’a i oszczędzanie. Byłbyś zszokowany, jak mogą wyglądać zakupy w domu, jeśli wydajesz pieniądze na swoją nieruchomość!

  Ale jeśli jeszcze Cię tam nie ma, nadal możesz uniknąć PMI, ustawiając więcej lub 20 procent ceny swojego domu. Może to oznaczać wstrzymanie się z wyszukiwaniem domu, dopóki nie zaoszczędzisz wystarczająco dużo na ten depozyt, ale pomyśl!

  Nie musisz przez to przechodzić, chociaż wszyscy wiemy, że proces kredytowy może być polem minowym! Współpraca z wiarygodną firmą hipoteczną zapewni Ci spokój ducha, wiedząc, że dokonujesz najlepszego wyboru, korzystając z najlepszej dostępnej porady.

  Ten Dave namawia Churchill Mortgage, aby pomógł Ci pozostać na drodze do wygrania wraz z finansami, przebić się przez bałagan i usprawnić proces kredytowania.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy